ایجاد و حفظ نام تجاری چگونه به سازمان شما کمک مینماید؟

  • با ایجاد و حفظ نام تجاری، شرکتها میتوانند برند و نام خود را ثبت نمایند و از این طریق میتوانند کاری کنند که وقتی مشتریان می خواهند خرید نمایند تنها برند آنها در ذهنشان شکل بگیردو در نهایت زمانی که این اتفاق رخ دهد، میزان خرید مشتریان از آن شرکت افزایش می یابد.
  • به بیان ساده تر، ساختن یک برند  باعث فروش بیشتر میشود.

آیا میپرسید که چگونه این اتفاق می افتد؟

 

  • در قسمت پایین چند مورد از دلایلی که داشتن برند قوی باعث فروش بیشتر میشود را آورده ایم:

مشتریها شما را به راحتی شناسایی میکنند.

فرض کنید یک از دوست های قدیمی تان شما را به یک مهمانی پرجمعیت دعوت کرده است.

اولین کاری که میکنید چیست؟

احتمالاً به دنبال یک آشنا در میان مهمان ها میگردید تا با او صحبت  کنید. وقتی که یک مشتری در مقابل قفسه های شلوغ فروشگاه ها می ایستد هم همین اتفاق می افتد. اگر در آن قفسه برندی برای مشتری آشنا باشد به سرعت توجه مشتری را به خود جلب میکند و توسط مشتری خریداری میشود.به  همین راحتی محصولات و خدمات جدید را به بازار معرفی میکنید. وقتی برند شما شناخته شده باشد دیگر نیاز به خرج کردن پول زیاد برای معرفی محصول خود ندارید بلکه بر اساس شناختی قبلی مشتریها از برند شما به سرعت محصول جدیدتان را شناسایی میکنند و آن را امتحان میکنند و حتی برندهای قوی به گونه ای هستند که عده ای از مشتریان برای معرفی محصولات جدید لحظه شماری میکنند.

اعتبار محصول یا خدمتتان بالا میرود. برند قوی به مشتری این اطمینان را میدهد که میتواند همیشه یک کالا را با کیفیت بالا و ثابت خریداری کند بدون اینکه نگرانی در رابطه با تغییر کیفیت و ارزش کالا داشته باشد. این یعنی اعتبار محصول شما برای مشتری بالا است پس دیگر نیازی به تردید کردن هنگام خرید ندارد.

×
اسکرول به بالا